• Dne: Pátek 21 of říjen 2022 v 08:30
Price 2 057 Kč Register

Lektor:

Marek REINOHA

Odborný poradce v oblasti cel a unijního obchodu, spoluautor odborné publikace, autor odborných článků, zkušený odborník a lektor v dané oblasti.

Datum konání:

21. října 2022

Časový harmonogram: 

8.30 –  cca 13.00 – odborný program

Lektor:

Marek REINOHA

Odborný poradce v oblasti cel a unijního obchodu, spoluautor odborné publikace, autor odborných článků, zkušený odborník a lektor v dané oblasti.

Informace k online školení:

K připojení se k tomuto online školení potřebujete pouze připojení k internetu a reproduktory (ty na 99 % ve vašem notebooku nebo počítači máte). Do počítače nemusíte instalovat žádný software, vše probíhá v prohlížeči a vše je v českém jazyce. S lektorem můžete v průběhu školení komunikovat buď písemně prostřednictvím chatu nebo pokud máte mikrofon, můžete dotazy pokládat i ústně. Účastníci minimálně 24 hodin před konáním obdrží podkladové materiály v elektronické podobě. Vzdělávejte se moderně :)

Komu je školení určeno:

Školení je určeno zejména pracovníkům realizujících dovozy a vývozy zboží případně příp. celním deklarantům, kteří potřebují získat informace o souvislostech celních předpisů.

Program školení:

Pracovní seminář k problematice dokladů při vývozu a dovozu zboží ve vazbě na aplikaci celních předpisů po případných změnách pro rok 2022 s výhledem na změny v roce 2023.

  1. Proces celního řízení při dovozu a vývozu zboží
  2. Celní doklady při dovozu a vývozu zboží (celní prohlášení, doprovodné doklady apod.) 
  3. Doklady o ceně zboží
  4. Přepravní doklady v jednotlivých druzích dopravy
  5. Důkazy původu zboží
  6. Platební a úvěrové doklady
  7. Pojišťovací dokumenty
  8. Diskuze, zodpovězení dotazů účastníků

Další informace:

Účastníci školení obdrží certifikát o absolvování kurzu a podkladové materiály.