Připravili jsme

Nejbližší školení

Místa konání akcí

Školení pořádáme v Olomouci v moderních prostorách odpovídajících potřebám vzdělávacích akcí, které jsou vybavené moderní technikou. Naše školící místnosti se nachází v lokalitě s výbornou dopravní dostupností nedaleko hlavního vlakového nádraží, autobusového nádraží a sítě městské hromadné dopravy.

BEA centrum

BEA centrum je moderní prostor, který propojuje svět podnikání s akademickou sférou za účelem akcelerace podnikání v Olomouckém kraji.

Adresa:

tř. Kosmonautů 1, Olomouc 779 00

Jak se sem dostanete:

BEA centrum se nachází 10 minut pěší chůze z hlavního vlakového nádraží Olomouc (směr tržnice). Dostanete se sem také pohodlně tramvají 1, 5 nebo 7 – zastávka Vejdovského.

Parkování:

Účastníci mohou parkovat v podzemních garážích budovy za zvýhodněnou cenu 150 Kč/den. Parkování je také možné zdarma v okolních ulicích. 

Envelopa Office Center

Envelopa Office Center je projekt moderní administrativní budovy v centru města. Budova zohledňuje nejnovější trendy v oblasti kancelářských budov s důrazem na funkčnost.

Adresa:

tř. Kosmonautů 1221/2a, Olomouc 779 00

Jak se sem dostanete:

Envelopa Office Center se nachází 13 minut pěší chůze z hlavního vlakového nádraží Olomouc (směr tržnice). Přímo před budovou je také zastávka tramvaje – Envelopa.

Parkování:

Účastníci mohou parkovat zdarma na parkovišti P6 u nedaleké Galerie Šantovka. Parkování je také možné zdarma v okolních ulicích. 

Oblastní unie neslyšících Olomouc

OUNOL je nezisková organizace podporující osoby se sluchovým postižením, mimo jiné provozují kavárnu s neslyšící obsluhou.

Adresa:

Jungmannova 25, Olomouc 779 00

Jak se sem dostanete:

Do OUNOL se z vlakového nádraží dostanete za 7 minut pěší chůze. Nejbližší tramvajová a autobusová zastávka je Vejdovského.

Parkování:

Parkování je možné zdarma v okolních ulicích. Placenou možností je nedaleké parkoviště u Kauflandu (200 m), BEA centrum (350 m) nebo podzemní parkoviště u nádraží (500 m).