PROFESNÍ SÍŤ LINKEDIN PRO PERSONALISTY

Profesní síť LinkedIn pro personalisty Zobrazit větší
 • pondělí 24. února 2020 v 09:00 hod.
 • únor
 • Olomouc
 • LANKAŠOVÁ Radka Mgr.

Lektor:

Mgr. Radka Lankašová

Věnuje si oblasti komunikace, personalistiky, manažerským konzultacím. V poradenské praxi využívá pracovních zkušeností, které získala na pozicích HR manažerky.

Podrobný program školení:

2 000 Kč bez DPH(2 420 Kč s DPH)

Množstevní slevy
Počet účastníků Cena Ušetříte
3 2 299 Kč 363 Kč
4 2 178 Kč 968 Kč

Doporučte školení kolegovi!

Podrobný program školení:

Datum konání:

24.2.2020

Časový harmonogram:

8.15 –  9.00 – prezence účastníků

9.00 – 13.00 – odborný program

Lektor:

Mgr. Radka LANKAŠOVÁ

Věnuje si oblasti komunikace a osobního rozvoje, individuálnímu a týmovému koučování, personalistice, manažerským konzultacím, vedení workshopů. V poradenské praxi využívá pracovních zkušeností, které získala na pozicích HR manažerky ve firmách z oblasti financí, IT/telco a výroby. Pracovně působila i ve Velké Británii.

Komu je školení určeno:

Školení je určeno personalistům, kteří by rádi ve své praxi využívali sociální síť LinkedIn a mají zájem naučit se základy práce s touto sítí. Toto školení je určeno spíše začátečníkům.

Informace a cíl školení:

Naučte se používat sociální síť LinkedIn jako pomocníka pro práci personalisty. LinkedIn je profesní sociální síť, která poměrně rychle získává popularitu i v České republice a začíná být velmi oblíbená rovněž mezi personalisty, kteří LinkedIn využívají k náboru nových zaměstnanců a správě profesních stránek zaměstnavatele. Cílem semináře je naučit posluchače pracovat s LinkedInem tak, aby z něj byli schopni vytěžit maximum pro sebe i pro svého zaměstnavatele.

Seminář probíhá formou praktického workshopu a je nezbytné, aby si účastník donesl svůj notebook nebo jiné zařízení. Připojení k internetu prostřednictvím wifi bude účastníkům zajištěno zdarma! Prosíme, aby si každý účastník před konáním školení vytvořil svůj účet na www.linkedin.com

Program školení: 

 1. Vytvoření kvalitního osobního profilu na sociální síti LinkedIn
 2. Vyhledávání vhodných kandidátů na pracovní pozice ve vaší firmě
 3. Inzerce volných pracovních pozic na LinkedInu
 4. Jak kvalitně pracovat s firemní stránkou tak, aby byla firma vidět
 5. Konkrétní ukázky nejčastějších situací a chyb, které uživatelé dělají
 6. Nastavení vlastního profilu – tipy
 7. Dotazy, zodpovězení dotazů účastníků

Další informace:

Účastníci školení obdrží certifikát o absolvování kurzu a podkladové materiály. Součástí školení je občerstvení a nápoje zdarma.

Místo konání:

BEA campus, Tř. Kosmonautů 1, Olomouc 779 00

BEA campus se nachází 10 minut pěší chůze z hlavního vlakového nádraží Olomouc. Dostanete se sem také tramvají č. 1, 5 nebo 7 - zastávka Vejdovského.