Zveme Vás na školení MS EXCEL PRO MÍRNĚ POKROČILÉ – NAUČTE SE KONEČNĚ EFEKTIVNĚ PRACOVAT S EXCELEM.

Školení je akreditováno Ministerstvem vnitra ČR a Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. 

Školením Vás provede Daniel MIKLÁŠ, certifikovaný lektor a odborník na Microsoft Office.

Školení je vhodné pro všechny mírně pokročilé uživatele, tedy zájemce o školení, kteří prostředí MS Excelu alespoň trochu znají a rádi by si upevnili znalosti, případně odstranili některé běžně prováděné chyby. Jedná se spíše o kondiční než úvodní školení. Program je vhodný pro firemní účastníky, i pracovníky úřadů.

Obsah školení vychází z dlouholeté praxe lektora a reflektuje nejčastější požadavky účastníků. Školení proto bude zaměřeno na rychlou práci s tabulkami, výpočty (KDYŽ, SVYHLEDAT) a kontingenční tabulky.

Na školení se naučíte jednoduše a spolehlivě ovládat pracovní prostředí MS Excelu. Poradíte si s formátováním tabulek, zvládnete jednoduché i komplexnější výpočty a naučíte se pracovat s filtrováním a řazením dat a s dalšími tzv. databázovými nástroji. Dále budete umět vkládat a upravovat obrázky, tabulky, grafy a další prvky přesně tak, jak budete potřebovat.

Školení probíhá v počítačové učebně, v omezené skupině účastníků, každý účastník bude mít k dispozici počítač. Je však také možné donést si svůj vlastní notebook.

Školení se koná 7. března 2023 v BEA centru v Olomouci. Přihlášku a program naleznete zde.