• Dne: Úterý 22 of listopad 2022 v 09:00
Price 2 239 Kč Register

Lektor:

Katarína DOBEŠOVÁ

Specialistka ústředního orgánu v oblasti zdaňování příjmů ze závislé činnosti, autorka odborných publikací, výkladů. Patří k předním odborníkům. Zkušená a oblíbená lektorka.

Datum konání:

22. listopadu 2022

Časový harmonogram:

8.30 –  9.00 – prezence účastníků

9.00 – cca 13.45 – odborný program

Lektor:

Katarína DOBEŠOVÁ

Specialistka v oblasti daně z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti a z funkčních požitků. Působí na Odboru daně z příjmů fyzických osob a veřejných pojistných Ministerstva financí, autorka odborných publikací a výkladů. Patří k předním odborníkům v dané problematice. Zkušená a oblíbená lektorka.

Komu je školení určeno:

Školení je určeno mzdovým účetním, personalistům a všem, koho zajímají změny ve zdaňování mezd, a pro koho je nezbytná znalost zúčtování záloh.

Cíl školení:

Cílem semináře je poskytnout seznámit účastníky se změnami ve zdaňování mezd v letošním roce a pro další zdaňovací období. 

Program školení:

Program semináře bude doplněn později. Děkuji za pochopení!

Další informace:

Účastníci školení obdrží certifikát o absolvování kurzu a podkladové materiály. Součástí školení je občerstvení a nápoje zdarma.

Místo konání:

BEA campus, Tř. Kosmonautů 1, Olomouc 779 00

BEA campus se nachází 10 minut pěší chůze z hlavního vlakového nádraží Olomouc. Dostanete se sem také tramvají č. 1, 5 nebo 7 - zastávka Vejdovského.