• Dne: Čtvrtek 16 of červen 2022 v 08:30
Event finished

Lektor:

Mgr. Dagmar KUČEROVÁ

Certifikovaná účetní, přednáší na vysoké škole, publikuje odborné články, zkušená lektorka. Zaměřuje se na oblast mzdového účetnictví a personalistiky.

Datum konání:

16. června 2022

Časový harmonogram:

8.30 – cca 11.30 – odborný program

Lektor:

Mgr. Dagmar KUČEROVÁ

Certifikovaná účetní, přednáší na vysoké škole, publikuje odborné články, zkušená lektorka. Zaměřuje se na oblast mzdového účetnictví a personalistiky, včetně legislativních novinek a aktuálních právních výkladů z této oblasti.

Informace k online školení:

Hlavním organizátorem školení je vzdělávací agentura Salvea Pardubice. Toto online školení bude probíhat prostřednictvím oblíbené platformy Zoom. K připojení se k tomuto online školení potřebujete mít nainstalovaný Zoom Client for meetings. Ten stáhnete z tohoto odkazu kliknutím na první odkaz u tlačítka Download. Tento software je samozřejmě zdarma. V den školení spustíte program Zoom Client for Meetings a kliknete na modré tlačítko Join (připojit se ke školení). Přístupové údaje od nás obdržíte den před konáním školení.

Účastníci minimálně 24 hodin před konáním obdrží podkladové materiály v elektronické podobě. Vzdělávejte se moderně :)

Cíl školení:

Cílem školení je informovat účastníky o aktuálních tématech v oblasti mzdové účtárny. Účastníci budou informováni o nejnovějších změnách.

Program školení:

  1. Řádná dovolená čerpaná mezi mateřskou a rodičovskou dovolenou, eventuálně čerpaná až po skončení rodičovské dovolené – zopakování pravidel po novele zákoníku práce od 1. ledna 2021 v příkladech z praxe
  2. Druhé zvýšení důchodů
  3. Zaměstnávání mladistvých – speciální pravidla dle zákoníku práce, brigády na dohody konané mimo pracovní poměr atd.
  4. Zaměstnávání uprchlíků z Ukrajiny – vše kolem zaměstnání – úřad práce, pracovní právo, daně a odvody, uvolnění zaměstnanců v rámci boje na Ukrajinu v pracovních souvislostech – překážka v práci, posouzení pro účely řádné dovolené, ELDP a další.
  5. Aktuálně k exekučním srážkám
  6. Další změny aktuální k datu konání semináře