Jakým způsobem se můžete přihlásit na naše školení?

Přes web

Nejrychlejší a nejjednodušší způsob přihlášení se na školení je prostřednictvím našich webových stránek.

Jak na to?

1. Zvolte si požadované školení a rozklikněte si jeho program. Dále zvolte počet účastníků, které chcete přihlásit a klikněte na tlačítko Přihlásit se.

jaknato1_nahled.jpg

2. Svou objednávku potvrďte kliknutím na tlačítko Objednat.

3. V dalším kroku vyplňte jména a emaily přihlašovaných účastníků.

4. Pokud jste se v minulosti u nás na školení již přihlašovali, přihlaste se. Pokud se přihlašujete poprvé, vyplňte prosím Vaše údaje v části Nový zákazník. Zde po Vás požadujeme vyplnění emailu a hesla - toto jsou údaje, se kterými se příště přihlásíte ke svému účtu. Dále je potřeba vyplnit fakturační údaje Vaší firmy a následně kliknout na tlačítko Uložit.

5. Zaškrtněte políčko pro souhlas s obchodními podmínkami.

6. Vyberte způsob platby. V současnosti nabízíme platbu převodem na účet nebo v hotovosti v den konání školení.

7. Na další stránce potvrďte svou objednávku.

E-mailem

Pokud preferujete raději emailový kontakt, můžete se přihlásit na školení zasláním emailu s objednávkou na info@intellego.cz. V tomto případě nám do emailu napište o jaké školení máte zájem (včetně data konání), počet účastníků, jména účastníků, fakturační adresu a preferovaný způsob úhrady (na výběr máte bankovní převod nebo platbu v hotovosti v den konání školení).

Telefonicky

Pokud zrovna nemáte po ruce internetové připojení, můžete se na školení také přihlásit telefonicky. V tomto případě prosím volejte 704 056 626. Nezapomeňte si poznamenat správný název a datum školení.