Místa konání akcí

Školení pořádáme v moderních prostorách odpovídajících potřebám vzdělávacích akcí, které jsou vybavené moderní technikou. Naše školící místnosti se nachází v lokalitě s výbornou dopravní dostupností nedaleko hlavního vlakového nádraží, autobusového nádraží a sítě městské hromadné dopravy.

BEA centrum:

BEA centrum je moderní prostor, který propojuje svět podnikání s akademickou sférou za účelem akcelerace podnikání v Olomouckém kraji. Budova je vybavena nejmodernější technikou a je tak schopná nabídnout odpovídající zázemí pro konání vzdělávacích akcí.

BEA centrum se nachází 10 minut pěší chůze z hlavního vlakového nádraží Olomouc (směr tržnice). Dostanete se sem také pohodlně tramvají 1, 5 nebo 7 - zastávka Vejdovského.

Adresa: BEA centrum, Tř. Kosmonautů 1, Olomouc 779 00

GPS souřadnice: 49.5902847N, 17.2664708E

V budově je pro účastníky zdarma WIFI připojení k internetu.

Parkování:

Parkování je možné v podzemním parkovišti přímo u budovy BEA centra. Účastníci školení mohou využít celodenní parkování za 150 Kč/den.

Další možností je parkování zdarma na tř. Kosmonautů. Zde však prosím dejte pozor, abyste neparkovali na mostě přes řeku Moravu. Parkování na mostě bývá pokutováno.

Školící prostory: